Bezpieczeństwo oraz komfort opon Hankook Ventus Prime 3

Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii w produkcji opon samochodowych na świecie trwa wielka konkurencja, która przynosi wymierne skutki w postaci coraz to lepszych produktów. Koncerny samochodowe z roku na rok doceniają wkład firmy Hankook i z większą chęcią zamawiają jej innowacyjne produkty.

Hankook – producent opony Ventus Prime 3

Firma powstała w 1941 roku pod nazwą Chosun Tire Company, a nazwę na Hankook Tire Corporation zmieniła w 1953 roku. Produkty tego producenta zaliczane są do segmentu klasy średniej, chociaż nie brakuje opinii, które podnoszą ich wartość do klasy premium.
Opony Hankook Ventus Prime 3 to niezawodność w każdym calu. Nowoczesna bioniczna konstrukcja bieżnika zwiększa przyczepność tego produktu na suchej nawierzchni. Z kolei użycie bieżnika w kształcie kłów jaguara zapewnia tej oponie bezpieczeństwo oraz optymalną przyczepność na mokrym, a także suchym asfalcie.

Opona Hankook Ventus Prime 3, a bezpieczeństwo

hankook ventus prime 3

Nowoczesny produkt od Hankooka dzięki innowacyjnej konstrukcji pozwala w czasie przyśpieszania oraz pokonywania zakrętów na zachowanie optymalnej przyczepności barku.

Taki układ bieżnika pozwala każdemu kierowcy na prowadzenie auta w niemal każdych warunkach drogowych. Zaś szerokie rowki poprawiają w dużym stopniu skuteczność hamowania oraz stabilność opony w czasie jazdy w deszczu.

Z kolei odpowiednia mieszanka o wysokiej zawartości krzemionki dobrze optymalizuje opory toczenia, zwiększa przyczepność, a także minimalizuje poziom hałasu.

Technologia opon Hankook Ventus Prime 3 Vibration Control zapewnia im doskonałą korelację pomiędzy wydajnością a ich komfortem.