BMW X5 – leasing jest łatwy!

Samochód osobowy BMW SUV X5 jest cenionym modelem klasy wyższej, który od czasu debiutu w 1999 roku doczekał się już czwartej generacji. Aktualna wersja jest na rynku od połowy 2018 roku i stylistycznie wciąż wyróżnia się na ulicy. Z pewnością jest to odpowiedni pojazd służbowy dla właściciela i kadry zarządzającej w każdej firmie. W przypadku tak ekskluzywnego modelu, jak BMW X5 cena nie może być niska, ale jest sposób na łatwe użytkowanie tego auta.

Leasing, lub najem

Nie ma potrzeby obciążania budżetu firmy wysokim, jednorazowym wydatkiem. Dzięki najmowi, lub leasingowi wystarczy ponieść stały, miesięczny koszt, a zachowane pieniądze można przeznaczyć na inwestycje, oraz cele bieżące. W przypadku BMW X5, cenowo kształtującego się wśród aut klasy wyższej, będzie to niebagatelna kwota, która odpowiednio zainwestowana może przynieść w przyszłości wzrost dochodów.

Warto wiedzieć, że w przypadku BMW X5 leasing jest udzielany chętnie i nie wymaga nadmiernych formalności. Łatwiej też uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej firmy, niż w przypadku zakupu samochodu na kredyt. Decyzja leasingowa jest podejmowana szybko. Całości dopełniają korzyści podatkowe.

Firmowe auto z klasą

Wysokie stanowiska zajmowane w strukturze przedsiębiorstwa wręcz wymagają tego, aby osoby je piastujące przemieszczały się samochodami klasy premium. Jest to ważne dla wizerunku firmy i buduje zaufanie u kontrahentów. BMW SUV X5 zalicza się do tej klasy aut. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy samochód został zakupiony za gotówkę, czy jest użytkowany na podstawie umowy leasingowej. W obu przypadkach jest dowodem płynności finansowej przedsiębiorstwa.

BMW X5 w ofercie leasingowej

Czy warto?

Z pewnością warto rozważyć leasing BMW X5 (https://bmwdirect.pl/model/x5,suv). Wynika to zarówno z zalet tego konkretnego modelu, jak i możliwości szybkiego uzyskania umowy leasingowej. Leasing jest łatwy, o czym przekonuje się coraz więcej przedsiębiorców.