Jakie cechy mają opony Hankook W320?

Opony Hankook W320 charakteryzujące się bardzo wysokimi osiągami zostały przez południowokoreańskiego producenta opracowane z myślą o warunkach zimowych, które panują na drogach w Europie.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup opon Hankook W320?

Warto podkreślić, że opracowana przez południowokoreańską firmę mieszanka gumowa bieżnika sprawia, że powierzchnia styku będzie zachowywała odpowiednią elastyczność także wtedy, gdy będą panowały niskie temperatury. Gwarantuje to kierowcom bardzo wysoką przyczepność.

Ponadto zdecydowano się na wzmocnienie ściany bocznej z szerokim barkiem opony. Pozwala to nie tylko na bardzo szybką reakcję samochodu na kierowanie, ale również oddziałuje na znaczne zwiększenie stabilności podczas jazdy nawet w najbardziej wymagających zimowych warunkach pogodowych.

opona zimowa hankook w320
Opona zimowa Hankook W320 – kliknij w obrazek, aby przejść do sklepu online

Czym wyróżniają się opony Hankook W320?

Wzór bieżnika

Ukośny wzór bieżnika zastosowany przed południowokoreańskiego producenta gwarantuje zdecydowanie większe tarcie na śliskiej nawierzchni. Z kolei właściwa optymalizacja kąta ukośnych rowków sprawia, że opony doskonale zachowują się na śniegu.

Struktura opony

Składnik krzemionkowy, który został wykorzystany w ogumieniu gwarantuje kierowcy zdecydowanie lepszą przyczepność. Z kolei szeroka warstwa stalowego opasania zapewnia nie tylko właściwą sztywność bieżnika, ale również znacznie efektywniejszą pracę całej opony. Producent uwzględnił także twarde wypełnienie stopki. Dzięki temu została poprawiona sterowność, a także kontrola nad kołami.