Range Rover Evoque – samochód na miarę XXI wieku.

Land Rover to ekskluzywna marka produkująca samochody terenowe i SUV-y już od 1948 roku. Range Rover Evoque to jeden z najnowszych samochodów marki. Proces jego produkcji rozpoczął się w 2011 roku a od roku 2018 firma produkuje drugą – nowszą generację pojazdu.

Czym charakteryzuje się Range Rover Evoque?

Evoque zachwyca pasażerów nie tylko swoim wyjątkowym, eleganckim wyglądem, ale także nowoczesną technologią i niezwykłą wygodą użytkowania.

SUV posiada niebanalny i nietypowy wygląd dzięki czemu przyciąga nie jedno oko i przykuwa uwagę każdego konesera dużych, masywnych i ciężkich samochodów. Elegancja Evoque to doskonały wybór dla wielbicieli klasyków, którzy jednak chcieliby wyróżnić się w tłumie posiadając niecodziennie spotykany unikatowy samochód.

Nowoczesne technologie coraz bardziej udoskonalane i unowocześniane zawarte w samochodzie Range Rover Evoque z całą pewnością zaskoczą każdego użytkownika i sprawią, że podróż będzie przyjemniejsza, łatwiejsza a przede wszystkim bezpieczniejsza.

Range Rover Evoque – wnętrze.

Wnętrze samochodu zaprojektowano tak, aby nie tylko przykuwał oko nowoczesnością i ekstrawaganckimi rozwiązaniami, ale przede wszystkim aby zapewniało wygodę, ciszę i odcięcie od świata zewnętrznego pasażerom. Wygodne, podgrzewane fotele, dotykowe ekrany i wiele niebanalnych, automatycznych funkcji – tym wszystkim charakteryzują się nowe Range Rovery Evoque.