Sposób na spędzenie wolnego czasu, czyli tor wyścigowy Jastrząb

Masz już dość ciągłego siedzenia w domu? Chcesz wreszcie nieco zaszaleć i zacząć się dobrze bawić? Jeśli tak mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Otóż specjalnie z myślą o osobach takich jak Ty przygotowaliśmy propozycję na spędzanie wolnego czasu w niecodzienny sposób. Co to takiego?

Ekstremalne przeżycie

Ostatnimi czasy coraz więcej osób narzeka na brak pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, ponieważ kreatywne zadania oraz inne tego typu rozwiązania mają swój limit. Co zatem można robić w wolnym czasie, by nadać swojemu życiu trochę barw? Cóż, czy myślałeś kiedykolwiek o tym, by wybrać się na tor wyścigowy?

Tor wyścigowy Jastrząb

Tor wyścigowy to idealne miejsce na spędzenie aktywnego weekendu lub chociażby popołudnia. Niemal każdy choć raz marzył o tym, by poczuć wiatr we włosach podczas ekstremalnie szybkiej jazdy. Należy jednak pamiętać o tym, że tego typu przygody należy realizować tylko w odpowiednim miejscu. Takim miejscem może być właśnie tor Jastrząb – zobacz.

Wszystko, co musisz wiedzieć o torze Jastrząb

Tor wyścigowy Jastrząb został zbudowany w 2013 roku. Jest to jeden z najbardziej nowoczesnych torów wyścigowych w całej Polsce. Oprócz tradycyjnej jazdy po torze możesz również:
– wziąć udział w szkoleniu dla kierowców
– wziąć udział w kursie driftu
– wynająć autodrom.
Oraz wiele innych.

Jak widać weekend spędzony na torze wyścigowym Jastrząb może okazać się czasem pełnym emocji, jeśli zatem marzysz o tym, by wreszcie się rozerwać nie czekaj i umów się na jazdę już dziś!