Autodrom Słomczyn – niesamowita przejażdżka

Na rynku usług motoryzacyjnych nie brakuje firm, które wyspecjalizowały się w realizacji marzeń oraz potrzeb klienta. W związku z rozwojem motoryzacji w Polsce zaczęły powstawać nowoczesne autodromy dla miłośników szybkiej jazdy.

Przeznaczenie tego obiektu sportowego

tor słomczyn

Nowoczesny tor Słomczyn to obiekt sportowy, który jest zlokalizowany 40 kilometrów od stolicy. W skład tego pięknego autodromu wchodzą:

  • tor samochodowy
  • tor rallycross
  • tor kartingowy

Profesjonalna nawierzchnia asfaltowa daje wiele możliwości do szybkiej oraz energicznej jazdy. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze nie ma przeszkód do realizacji eventów motoryzacyjnych.

Na autodromie w Słomczynie organizowane są między innymi Puchar Europy Centralnej w Rallycrossie, Mistrzostwa Polski, a także Mistrzostwa Europy.

Wyposażenie toru wyścigowego Słomczyn

Ten tor wyścigowy zbudowany został z odcinka trasy, która wynosi ponad 1.5 kilometra. Ponadto, szerokość toru przekracza szesnaście metrów.
Na terenie autodromu jest: zadaszona trybuna, która ma blisko sześćset miejsc siedzących, pomieszczenia dla sędziów, specjalna wiata z podnośnikami do badań technicznych, myjnia samochodowa oraz biuro zawodów. Poza tym można znaleźć tu salkę wykładową z pomieszczeniem dla mediów.

Bogata oferta autodromu w Słomczynie

Tor wyścigowy Słomczyn to idealny ośrodek nie tylko dla zawodowych kierowców. Dzięki voucherowi każdy kierowca może skorzystać z szybkiej jazdy po nowoczesnym torze wyścigowym Słomczyn.

W kompleksowej ofercie dla kierowców można znaleźć tutaj przejazdy najlepszymi na świecie sportowymi samochodami. Najbardziej popularnymi autami są: Subaru Impreza, Ferrari 360 oraz Lotus Exige.