Jaki jest koszt etui przeciwkradzieżowego?

Wraz z zaparkowaniem nowego auta na podjeździe naszego domu, pojawia się wiele uczuć, często dość sprzecznych. Czuje się ogromną dumę i chęć pochwalenia nowym nabytkiem, a z drugiej strony doskwiera nam strach przez tym, że ktoś z łatwością zwinie nam samochód sprzed nosa. Kradzieży aut nie brakuje, codziennie praktycznie ginie komuś auto, w niewyjaśnionych okolicznościach. Złodzieje znajdują swoje przeróżne sposoby, aby obejść pułapki, jakie na nich się zastawia.

Jak zabezpieczyć samochód przed złodziejem?

Najbardziej popularną metodą jest montowanie w aucie alarmów. Niestety jednak system ten jest zawodny. Wystarczy, że piłka dzieci sąsiadów uderzy w nasze auto, a już syrena alarmowa wyje na całe osiedle. Dobrym zabezpieczeniem może być na przykład pudełko antykradzieżowe na kluczyki.

To rozwiązanie, które nadaje się do większości modeli nowych aut, które nie są już otwierane w tradycyjny sposób. Złodzieje jednak znaleźli sposób na zakradanie się do takich aut – przekierowują fale radiowe emitowane z kluczyków i bez problemu otwierają samochód. Dlatego pudełko na kluczyki keyless jest w takim przypadku niezbędne.

Jak działa etui keyless?

Tego rodzaju opakowanie na kluczyki, dzięki specjalnej budowie i materiałom do niej użytych, blokuje fale radiowe emitujące przez kluczyk. Pudełko antykradzieżowe na kluczyki warto zamówić podwójne – ponieważ zazwyczaj do samochodu posiada się więcej niż jedną parę kluczy. Cena takiego rozwiązania waha się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych.