Wallbox – ekologiczna, ekonomiczna i efektowna stacja ładowania samochodów elektrycznych!

Szukasz rozwiązania, aby skrócić czas ładowania samochodu elektrycznego lub hybrydy? Chcesz zaoszczędzić i ładować wygodniej? Nie wiesz, jakie rozwiązanie wybrać? Dzięki Wallbox stworzysz wygodną i tanią stację ładowania samochodu elektrycznego w miejscu, gdzie pozostawiasz swoje auto!  

Czym jest Wallbox?

To urządzenie, które skraca czas ładowania elektrowozów. Jego możliwości instalacyjne pozwalają na zastosowanie w każdym miejscu z dostępem do sieci elektrycznej. Jakość wykonania i klasa ochrony IP66 pozwala również na montaż na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu kontroli dostępu poprzez kartę RFID możesz bezpiecznie zainstalować urządzenie także w miejscu publicznym. 

Warunki instalacyjne

stacje ładowania

Tworząc własną stację ładowania samochodu elektrycznego, dobierz model urządzenia do napięcia, którym dysponujesz. Wallbox możesz podłączyć do instalacji jednofazowej, trójfazowej lub instalacji fotowoltaicznej. Dobierz taryfę energii elektrycznej i ładuj samochód w najlepszych dla Ciebie warunkach, oszczędzając czas i pieniądze.

Rozwiązanie dopracowane w każdym detalu

Wallbox to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, które cieszy także wyglądem. Efektowny, minimalistyczny design spełnia również funkcje użytkowe. Urządzenie informuje o postępie ładowania dekoracyjnym paskiem stanu naładowania na urządzeniu. Stwórz szybką i wygodną stację ładowania samochodu elektrycznego w dogodnym miejscu. Na urządzenie masz aż 5 lat gwarancji.